,

Tollumbace Dekori Black – Me yje


1,290L

TOLLUMBACE DEKORI BLACK – ME YJE 

Nje model i vecante tollumbacesh ne ngjyre te zeze dhe dekor yjesh

I perdorni per dekor apo edhe lojera argetuese. Me diameter rreth 16 cm jane perfekte per festa te ndryshme.

Qendrojne gjate te fryra dhe kane material cilesor jo te demshem per shendetin.

Perdorni imagjinaten dhe aftesite dekorative me keto tollumbace. Bejini festat tuaja te paharrueshme!

Fryhen me helium dhe qendrojne gjate ne ajer per te krijuar ambientin festiv qe ju duhet.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010073 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat