, ,

Transmetues FM Car Mp3 Player A30 – USB Charger

Te ndryshme

1,200L

TRANSMETUES FM CAR MP3 PLAYER A30

Transmetues FM Car Mp3 Player A30 per te degjuar muziken e preferuar ne makinen tuaj.

Mundeson audio te qarte me tingull te paster, pa asnje vonese transmetimi.

E pajisur me dy porta Usb per te karikuar pajisjet tuaja njekohesisht ne vetem pak kohe.

Specifika:

  • Versioni Bluetooth: V3.0+EDR
  • FM: 87,5 MHZ-108,0 MHz
  • Frekuenca: 20h-20KHZ
  • Tensioni:5V+-0.5
  • Distanca efektive: 5 m
  • Rryma e punës: 45 mAh (maksimumi)
  • Frekuenca: 2402-2.480 ghz

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: i-1234556 Kategori: , ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

LLoji

MP3 dhe Karikues per makine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat