,

Adapter USB-C ne 3.5mm Headphone Jack Samsung

Samsung

1,800L

ADAPTER USB C NE 3.5MM

Adapter Usb C ne audio 3.5mm nese pajisja juaj nuk ka porten 3,5 mm, ky pershtates origjinal  Samsung USB-C ofron zgjidhjen me te mire.

Ofron audio me cilësi ultra të lartë duke konvertuar skedarët dixhitalë në analogë (deri në 24bit/192Khz).

Pershtatesi i kufjeve Samsung USB-C ju lejon te lidhni pajisjet qe perdorin nje hyrje standarde audio 3,5 mm me pajisjet tuaja USB-C.

Materiali me cilesi te larte dhe dizajni unik i struktures e bejne ate me te qendrueshem.

Karakteristika:

– Pershtates i portes se kufjeve Samsung USB-C ne 3,5 mm
– Dizajn kompakt dhe pa ngaterrime
– Rezistent ndaj konsumit per te permbushur standardet me te larta te cilesise
– E pajtueshme me pajisjet Samsung me portë USB-C që nuk kanë portën 3,5 mm


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: h-4589920 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Fisha Audio

brands

Samsung

color

E bardhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat