Mikrofon dore per karaoke wireless WS 868L

Te ndryshme

 • Mikrofon dore per karaoke
 • Diapazoni i transmetimit pa fishe 10 meter
 • Raporti i zhurmës audio D90db
 • Kapaciteti i baterisë 1200mAh

1,500L

MIKROFON DORE PER KARAOKE WIRELESS WS 868L

Lidhje me e qëndrueshme dhe shpejtesi me e madhe e transmetimit me ane te Bluetooth , distanca  e funksionimit pa fisha eshte deri ne 10m.

Zeri pa humbje me super bas krijon nje pervoje degjimi me cilesi te larte.

Me veshje mbrojtese metalike dhe tingulli pa humbje super bas krijojnë një përvojë dëgjimi me cilësi të lartë.

Funksioni i anulimit të zhurmës per te degjuar ne kualitetin me te mire kenget e preferuara.

Me modalitetin e lidhjes Bluetooth për lidhjen me çdo pajisje inteligjente qe suporton  Bluetooth.

I përshtatshëm për udhëtime, piknik, festa, argëtime familjare, karaoke etj.

Specifika

 • Diapazoni i transmetimit pa fishe 10 meter
 • Raporti i zhurmës audio D90db
 • Kapaciteti i baterisë 1200mAh
 • Tensioni 3.7V
 • Koha normale e luajtjes 5-6 orë
 • Fuqia e altoparlantit 4 Ω / 10W
 • Përgjigja e frekuencës 120hz-20khz
 • Mikrofoni suporton USB / TF KARTELA / FM RADIO.

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

SKU: Mikrofon-dore Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat