,

Adapter iPhone ne Aux 3.5 mm

Te ndryshme

Adapter iPhone ne Aux

Hyrje 3.5 mm

Mundeson transmetim audio

750L

ADAPTER IPHONE NE AUX 3.5 MM

Nje pershtates i domosdoshëm i kufjeve me pajisjet Apple qe nuk ka fole 3.5 mm. Ky adaptor ju lejon të lidhni pajisjet qe perdorin nje fole audio 3.5 mm ne pajisjet Lightning.

Aksesor i persosur dhe i dobishem per tu perdorur per pajisjet tuaja me te fundit IOS.

Me kete adaptor Iphone suporton jo vetem degjimin e muzikes, por edhe funksionin e kontrollit të fishit si mikrofoni, kontrolli i volumit, pauzat dhe funksionet e luajtjes.

Perveç kesaj, ajo gjithashtu trasmeton audio pa humbje te Apple per t’ju siguruar nje tingull te paster dhe pa humbje te cilesise.

Dizajn elegant me nje ngjyre te bardhe, i lehtë dhe unik me nje madhesi portabel.

 

 

 

SKU: Adapter iPhone ne Aux Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat