Mikrofon Karaoke me drita – Q88 USB

Te ndryshme

Mikrofon dore per karaoke

Koha e karikimit: 2 ore

Dalja e kufjeve: 3W

Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh

1,600L

MIKROFON KARAOKE ME DRITA – Q88 USB

Mikrofon dore per karaoke me drita shumengjyreshe dhe i pajisur me butona ne trupin e tij per perdorim sa me praktik.

Altoparlant dhe mikrofon pa kabell Bluetooth, dy në një pa lidhje shtesë për të punuar në mënyrë të pavarur.

Koka e mikrofonit ka tre perpunime me qellim zvogëlimin e zhurmes, duke nxjerre ne pah zerin me qarte dhe me paster.

Kualitet i shkelqyer i zerit me efekt jehone. Bateri 1200 mAh e cila ju mundeson deri ne 8 ore kendim, per argetim maksimal duke shijuar efektin e karaokes.

I pershtatshem per telefonat inteligjent iOS dhe Android, PC tabletet iPad, Bluetooth etj.

Specifika

  • Diapazoni i frekuencës: 100HZ-20KHZ
  • Koha e lojës: 6-8 ore
  • Koha e karikimit: 2 ore
  • Dalja e kufjeve: 3W
  • Kapaciteti i baterisë: 1200 mAh
  • Furnizimi me energji i karikimit: DC5V

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

SKU: Mikrofon-Karaoke-me-drita Kategori:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat