,

Set Dekorimi – Brredh Per Festa


2,590L4,690L

SET DEKORIMI – PER FESTA

Seti dekorues qe nuk duhet te mungoje kete fundviti ne shtepite tuaja.

Bejeni atmosferen e ketyre festave akoma me te bukur me pemen me gjatesi te ndryshme sipas preferences tuaj.

Ne paketim vijne gjithashtu aksesore zbukurimi si topa, yll, shirita dekorues dhe drita me ndricim ngjyrash te ndryshme.

Peme pishe me kembe metalike me baze te qendrueshme, te cilat do ta bejne ambientin familjar akoma me te ngrohte kete fundvit.

E punuar me nje dizajn aq terheqes dhe real, pema do ju jape idene e nje brredhi te vertete duke krijuar atmosferen magjike te festave te fundvitit.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: set dekorimi per festa Kategori: ,
LLoji

Pema 1.2m, Pema 1.8m, Pema 2.1m, Peme 1.5m

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat