,

Brredh i Vitit te Ri – Pema e Krishtlindjeve jeshile natyrale

Te ndryshme

Peme e larte Krishtlindjesh qe ngjason me nje brredh te vertete.  Karakteristike e kesaj peme  janë deget e forta me dy lloje pishe.

11,490L17,400L

PEMA E KRISHTLINDJEVE JESHILE NATYRALE

Pema e Krishtlindjeve dhe Vitit te Ri per ti bere keto festa me magjike.

Sezoni me i bukur po afron bashke me ndricimin dhe ngjyrat qe sjellin festat e fundvitit.  Bere me material PVC me cilesi te larte per ta perdorur pemen vit pas viti.

Ky brredh ne ngjyre jeshile natyrale te nje brredhi do te krijoje nje atmosfere te ngrohte familjare ne ambientin e shtepise tuaj.

Vjen ne permasa te larta te ngjashem me nje brredh te vertete nga 1.8 meter, 2,1 meter dhe 2,4 meter per te zgjedhur sipas deshires.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online

SKU: Q-3011 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Peme

color

Green

Gjatesia

180 cm, 210 cm, 240 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat