,

Peme per Vitin e Ri me debore – Christmas tree

Te ndryshme

Peme per Krishtlindje dhe Vitin e Ri me permasa te ndryshme

  • 1.2 meter
  • 1.5 meter
  • 1.8 meter
  • 2.1 meter

2,890L5,990L

PEME PER VITIN E RI ME DEBORE

Peme per Vitin e Ri e plote dhe me fije debore  shume cilesore eshte zgjedhja me e mire per kete stine dhe afrimin e krishtlindjeve.

Keto pisha vijne ne permasa te ndryshme per te zgjedhur sipas preferences tuaj.

Festat behen akoma me te bukura dhe me te ngrohta duke dekoruar pemen bashke me familjaret tuaj.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: Q-21796 Kategori: ,
Pesha1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Peme

Gjatesia

120 cm, 150 cm, 180 cm, 210 cm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat