,

Laser Kooper Superstar

Gjendje:

2 ne stok


3,490L

2 ne stok

LASER KOOPER SUPERSTAR 

Laseri Kooper Superstar krijon një gamë ngjyrash dhe efekte magjike. Pajisja është e përshtatshme për instalim të brendshëm dhe të jashtëm.

Dritat e ndritshme me shumë ngjyra janë një atribut i domosdoshëm i festave të Vitit të Ri dhe Krishtlindjeve.

Laseri Kooper Superstar mund të krijojë një dizajn magjik pa mundim.

Trupi i projektorit është bërë prej alumini dhe plastike.

Pajisja është e ngjashme me një llambë tryeze, ajo duhet të lidhet me rrjetin elektrik duke përdorur kordonin e furnizuar me adaptor.

Fluksi i dritës kontrollohet nga telekomanda. Projektori vendoset në një distancë të caktuar nga shtëpia ose montohet në mur, drita drejtohet në fasadë, pemë, çdo sipërfaqe.

Ky produkt është i thjeshtë dhe funksional.

Mjafton ta vendosni në një vend të përshtatshëm në platformë ose ta varni  përpara shtëpisë.

Vendoseni ne prize  dhe shijoni pamjet e shumta dhe ndriçimin e ndritshëm  në murin e ndërtesës ose brenda shtëpisë.

Projektori ka shumë mënyra të dritës, ai gjithashtu ka një kapak mbrojtes  të integruar.

Falë kësaj, nuk ka demtime nga shiu dhe dëbora.

Karakteristika

Prania e disa mënyrave të ndryshimit të ngjyrës, të cilat mund të ndizen me radhë ose njëkohësisht

Shumë efekte, përfshirë imitimin e rënies së borës;

Lehtë për tu instaluar dhe menaxhuar;

Konsumi ekonomik i energjisë;

Instalim në natyrë për shkak të rezistencës së kutisë ndaj lagështirës dhe temperaturave të ulëta.

Vendoset dhe hiqet lehtesisht.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: 8029121915873 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat