Mikrofon Wireless DS878 Hi Fi Speaker

Te ndryshme

Mikrofon dore

Lidhet me Wireless dhe Bluetooth

Metoda e lidhjes: Bluetooth / disku U / karta AUX / TF

1,800L

MIKROFON WIRELESS DS878 HI FI SPEAKER

Suporton telefona të ndryshëm inteligjentë të sistemeve Apple dhe Android.

Lidheni mikrofonin me telefonin dhe festat tuaja do të jenë me te gjalla dhe argetuese.

Gjithashtu eshte i pajisur me porte per kartën tuaj mikro SD për të dëgjuar muzikë pa pasur nevojë të lidhni pajisjen tuaj.

Mikrofoni ka nje kapacitet baterie prej 1200 mAh. Nje cikel i plote i baterise se tij duhet te karikohet per jo me shume se tre ore dhe koha e perdorimit te saj duhet te zgjasë per rreth 8 ore.

Shfaqni talentet tuaja vokale me kete mikrofon Bluetooth pa fisha. Ideale për kengetare dhe adhurues te muzikes.

E vecanta e ketij mikrofoni eshte se ju mund ti rregjistroni audiot tuaja, fale butonit te tij.

Specifika

  • Fuqia e altoparlantit: 4Ω 5W * 1
  • Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: ≥85dB
  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 150 ~ 20KHZ
  • Ndërfaqja audio:  3.5 mm e kufjeve
  • Bateria litium e integruar 1200 mAh
  • Koha e karikimit: 3 ~ 5 orë
  • Koha e luajtjes: 5-8 orë me karikim të plotë
  • Metoda e lidhjes: Bluetooth / disku U / karta AUX / TF

Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online!

SKU: Mikrofon-Wireless Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat