, ,

Abazhur LED shumengjyresh Gizmos

Te ndryshme

Drite gjumi Led

Vjen me 4 ngjyra te ndryshme

Shumefunksionale

Teper e lehte ne perdorim

 

890L

ABAZHUR LED SHUMENGJYRESH GIZMOS

Kjo drite eshte teper e pershtatshme per tu perdorur perpara gjumit , ideale si dhurate per femijet tuaj.

Punon ne menyre te perkryer ne nje dhome te erret.

Projekton një shfaqje reale te yjeve me 10,000 yje ne ambientet tuaja.

Nje imitim i kendshem i yjeve tashme ne dhomen tuaj.

E persosur per festa , mbledhje ne shtepi me miqte , per te pare filma , per netet tuaja romantike ose edhe perpara gjumit.

Butoni perkates perdoret per te aktivizuar dritat LED me 4 ngjyra te ndryshueshme sipas deshires.

Punon me bateri dhe nuk ka nevoje per energji elektrike, keshtu ju kursen juve para.

Portabel dhe i lehte per tu perdorur, mjafton shtypja e 2 butonave dhe jane lehtesisht te perdorshme dhe nga fëmijet.

Vendosni projektorin yll në një dhome te erret.

Perdorni butonin Star dhe Led per te vepruar.

KARAKTERISTIKA

Drite gjumi Led.

Vjen me 4 ngjyra te ndryshme.

E pershtatshme per tu perdorur nga te gjithe.

Shumefunksionale.

Teper e lehte ne perdorim.

Nje ide shume e mire dhurate.

SPECIFIKA

Ngjyra: E zeze

Materiali: ABS Plastike

Permasa: 11 x 11 x 12

Lartesia: 120 mm

Diametri : 108 mm

Baterite : 3 bateri AA

Ngjyra LED te ndryshueshme :blu ,e kuq ,jeshile


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

 

 

 

SKU: Abazhur-LED-shumengjyresh-Gizmos Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat