,

Mikromotor elektrike – Set

Te ndryshme

Mikromotor elektirk

I pershtatshem per te hapur vrima deri ne 3 mm

Lustron , lemon dhe gdhend siperfaqe te ndryshme

220w

3,990L

MIKROMOTOR ELEKTRIK – Set

Makine lustruese elektrike dore nepermjet se ciles mund te hapni vrima te madhesive te ndryshme , mund te lustroni , lemoni dhe gdhendni siperfaqe te ndryshme .

I pershtatshem per tu perdorur ne siperfaqe te tilla si :  pllake alumini, pllake bakri të holle, pllake plastike , dru etj.

Vjen me nje madhesi te vogel teper fleksibel per tu mbajtur ne dore dhe per tu perdorur lehtesisht gjithashtu praktik per tu marr kudo me vete atehere kur ju keni nevoje .

I qendrueshem dhe i lehte , punon me bateri me ore te tera.

Funksionon me shpejtesi te ndryshueshme ne baze te deshires dhe nevojes tuaj.

I pajisur me shume aksesore shtese ,8 koka ,secila  me nje funksion te vecant per cdo lustrim , lemim dhe gdhendje.

Kokat e zmerilit te pershtatshme per lemim dhe gjithashtu kokat shpuese te cilat arrin deri ne 3 mm ne siperfaqet e drurit , metalit dhe plastikes.

Specifika

  • Mikromotor elektri
  • Gjatesia e kabllit: 1.8m
  • Tensioni: 220V
  • Cikli: 50 – 60Hz
  • Kokat shpuese : deri ne 3 mm
  • Teper praktike dhe fleksibel

    Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Mikromotor-elektrik-set Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat