, , , ,

Mini Kufje Bluetooth me Powerbank

TWS

3,500L

MINI KUFJE BLUETOOTH ME POWERBANK

Mini kufjet  TWS Earbuds me powerbank kane dizajn tërheqës me tingullin më të mirë.

Të dy kufjet R dhe L kanë funksionin e plotë të kufjeve pa fishe, mund të përdoren vetëm ose në çift.

Lehtë për t’u përdorur fillojne punë automatikisht sapo dalin nga kutia e karikimit.

Thuaj “Hi Siri” për të aktivizuar ndihmën me zë. Koha e gjatë e gatishmërisë, mund të zgjasë 100 orë.

5000mAh Powerbank i përfshirë për karikimin e telefonit celular, Ipad dhe pajisje te tjera.

Dhurata perfekte për udhëtarët, sportdashësit, shoferët etj.

Multi-funksione  Bluetooth, mikrofon, luajnë muzikë, thirrje binaural, power bank.

Veshje e rehatshme dhe e përshtatshme për përdorim sportiv në natyrë.

Konsumi i ulët i energjisë, anulimi i zhurmës mjedisore

Funksion shtesë si power bank me kapacitet të madh ndaj pajisjeve të tjera elektronike

Karakteristika

Bluetooth Wireless TWS Earbud

Materiali: ABS

Versioni Bluetooth: 5.0

Madhësia e Earbud: 25x18x25 mm

Koha e karikimit: rreth 2 orë

Ora e muzikës: rreth 4 orë

Kapaciteti i Baterisë Earbud: 3.7v / 45mAh

Kapaciteti i powerbank: 3.7v / 350mAh

Mbështetje: HEP / HSP / A2DP / AVRCP

Distanca e veprimit: 10metër

Madhësia e powerbank: 113x45x25mm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

SKU: Kufje Wireless TWS me Bluetooth Kategori: , , , ,
brands

TWS

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat