,

Mini PowerBank – Hoco Dual USB Output LED Digital Display


2,190L

Mini PowerBank – Hoco B29

Mini PowerBank – Hoco Dual USB Output LED Digital Display – Porosit tani dhe perfito cmimet me te favorshme ne iBuy.al

Rimbushni telefonin dhe paisjet tuaja ne cdo kohe dhe ne cdo moment pa pasur nevoje per nje prize me korent. Ky rimbushes vjen ne permsa mini, kompakte dhe dizenjuar per tu marre gjithmone me vete

Projektuar per te mos demtuar baterine, ai eshte pershtatur per karikimin e te gjithe celulareve dhe paisjeve te tjera qe kane disponojne fishen perkatese. Eshte i shpejte dhe me sistem sigurie maksimale.

Me 2 porta dalese iu lejon te karikoni dy paisje/telefona celulare ne te njejten kohe

Certefikuar nga RoHS, FCC dhe CE.

SKU: mini powerbank-hoco-B29 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat