,

Mini PowerBank Yosonda A137

YOSONDA

2,200L

MINI POWERBANK

Karikim i shpejte per pajisjet tuaja fale daljeve PD22.5W dhe QC3.0.

Mini powerbank ka dy porta USB dhe nje porte Type C per karikimin e tre pajisjeve te ndryshme.

Ka kapacitet te larte karikimi prej 25000mah mini powerbank nga Yosonda.

Specifikat :

-Modeli: YXD-A137

-Mini Power Bank Yosonda

-Kapaciteti: 25000 mAh

-Mbrojtja e pajisjes nga shkarkimet elektrike.


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300093 Kategori: ,
LLoji

Power Bank

brands

YOSONDA

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat