,

Mini powerbank YXD-A120

YOSONDA

1,600L

MINI POWERBANK

Karikues mini powerbank me dy drejtime, i pajisur me porte Type-C PD20W dhe USB QC3. Me kater drita treguese ne siperfaqen e tij per te treguar perqindjen e karikimit te pajisjeve.

Mini powerbank me permasa te vogla praktike per ta marre me vete ne udhetimet tuaja.

Kapacitetit prej 10000mAh do te karikoje shpejt pajisjet tuaja elektrikonike.

I perputhshem gjeresisht me pajisje te ndryshme elektronike dhe i pajisur me cip konfigurues per karikim te shpejte inteligjent.

Specifikat : 

-Bateri litium polimer TC

– Kapaciteti: 10000mAh

-Me dy drejtime

-Porta Type-C PD20W dhe USB QC3


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300088 Kategori: ,
LLoji

Power Bank

brands

YOSONDA

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat