,

MistCooling Kit – Set Ftohes Me Uje


  • Sistem ftohje me uje.
  • Siguron nje mjedis te fresket ne temperatura te larta
  • Presioni i ujit shfaqet ne forme mjegulle
  • Diametri i spërkatjes së ujit: 80cm / 31.50 inç
  • Gjatësia e zorrës: 10m / 393.7 inç

1,600L

MISTCOOLING KIT – SET FTOHES ME UJE

Paketa e ftohjes me uje

Sistemi  i ftohjes  përfshin gryken dhe tubin te prodhuar nga  material me mbrojtje të shkëlqyeshme UV dhe cilesi te larte.

Model i pershtatshem dhe material rezistent ndaj mjediseve të shumta. 

Seti i ftohjes me mjegull ka efekt të jashtëzakonshëm ftohës. Mund të përdoret në një larmi ambientesh në natyrë: kopshte, oborre, lëndina, sera.  

Eshte i pershtatshem gjithashtu per ujitje bujqësore. Ka gjatesi te ndryshueshme.

Nëse keni nevojë të ndryshoni gjatësinë e tubit, mund të zgjidhni të tërhiqni pistonin, ta nxirrni atë dhe më pas ta zëvendësoni në gjatësinë që ju nevojitet.

I lehtë për tu montuar; eshtë krijuar me montim të thjeshtë. Më pak se 10 minuta nga çmontimi deri në përfundimin e montimit.

Karakteristika:sistem ftohje me uje bli online ibuy al

Sistem ftohje me uje.

Siguron nje mjedis te fresket ne temperatura te larta

Presioni i ujit shfaqet ne forme mjegulle

Diametri i spërkatjes së ujit: 80cm / 31.50 inç

Gjatësia e zorrës: 10m / 393.7 inç

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: set-ftohes Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat