,

Mjalte per Duhanpiresit – Honey Smokers D+ Produkt Online


  • Liron rruget e frymarrjes
  • Ndihmon ne problemet e mushkerive
  • Forcon sistemin imunitar
  • Pastron gelbazen
  • Pastron nikotinen duke e zevendesuar me vitamina ushqimore
  • Ndihmon ne lenien e duhanit, alkoolit dhe substancave narkotike
  • Forcon shikimin
  • Afteson memorien

2,050L

Mjalte per Duhanpiresit – Honey Smokers D+ Produkt Online

Mjalte per Duhanpiresit – Honey Smokers D+ Produkt Online

Smokers D+ ka ne perberje nje formule unike qe nxit dhe stimulon ne lenien e duhanit dhe ne rastin tjeter stabilizon dhe pastron trupin nga nikotina, pasi keni lene duhanin

Largon dhe minimizon efektet negative dhe te demshme te cigares ne organizem

Perdorimi:

  • Rekomandohet te konsumohet 2 here ne dite, ne mengjes esell dhe ne mbremje nje ore para gjumit
  • Nuk ka indiacione dhe efekte anesore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte per Duhanpiresit-Honey Smokers D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat