,

Mjalte per Kolesterolin – Honey KOLEX MEIL D+ Online


 • Ul nivelin e kolesterolit ne gjak
 • Parandalon infeksionet mykotike
 • Permireson qarkullimin e gjakut
 • Largon dhimbjet e artritit
 • Afteson memorien
 • Lufton bakterin E.Coli
 • Parandalon dhimbjet e mishrave te dhembeve
 • Largon aknet
 • Forcon imunitetin
 • Ndihmon ne humbjen e peshes

2,950L

Mjalte per Kolesterolin – Honey KOLEX MEIL D+ Online

Mjalte per Kolesterolin – Honey KOLEX MEIL D+ Online

KOLEX MEIL D+ eshte i pasur me antioksidante te fuqishem te cilet ndihmojne organizmin ne balancimin e nivelit te kolesterolit dhe yndyrnave te teperta ne trupin e njeriut

Ploteson trupin me hekur dhe kalcium, duke forcuar kockat ne menyre natyrale

Perdorimi:

 • Rekomandohet te konsumohet 2 here ne dite, ne mengjes dhe ne mbremje
 • Masa: 1 luge e mesme mjalti, per 2 muaj pa nderprerje
 • Nuk ka indiacione dhe efekte anesore

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Mjalte per Kolesterolin-KOLEX MEIL D+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat