,

Mjalte per shtim ne peshe – HONEY POWER D+ Online


 • Rrit oreksin dhe shton deshiren per te ngrene buke
 • Qeteson sistemin nervor
 • Forcon imunitetin
 • Mbron dhe forcon shikimin
 • Pasuron gjakun dhe kockat me vitamina
 • Largon lodhjen
 • Iu furnizon me energji per te gjithe diten
 • Ndihmon procesin e tretjes
 • Pasuron trupin me viatminat esenciale qe i mungojne organizmit
 •  I pasur me vitaminen A, B, B1, B6, H dhe C
 • Ideale per personat qe merren me fitness, e perdorin ne vend te proteinave sepse Honey Power D nuk ka asnje efekt anesor dhe nuk demton organizmin

2,950L

Mjalte per shtim ne peshe – HONEY POWER D+ Online

Mjalte per shtim ne peshe – HONEY POWER D+ Online

Prodhuar me Standarde ISO9001

Çertifikuar nga AUV- RKS – 004

E kontrolluar dhe e testuar ne detaje ne laborator te specializuar

me 5 YJE

Perdorimi:

Keshillohet te konsumohet cdo dite dhe 3 here ne dite – Mengjes – Dreke – Darke

Masa: 2 luge mjalti  Power D+ e perziere se bashku me nje gote qumeshti dhe 1 banane

SKU: Mjalte per shtim ne peshe - HONEY POWER D+ Kategori: ,
LLoji

Medikament natyral

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat