,

Mobile Battery For Lenovo VIBE P1 – Bateri Origjinale


Brandi: Lenovo

Lloji i baterise: Lithium Ion

Kapaciteti: 5000 mAh

Tensioni: 3.8 V

Certefikuar nga CE

1,490L

Battery – Lenovo VIBE P1

Mobile Battery For Lenovo VIBE P1 – Bateri Origjinale

  • Versioni me i mire per te zevendesuar baterine tuaj te demtuar ose vjeteruar.
  •  Garanton kohezgjatje bisedash telefonike dhe perdorim te gjere te telefonit
  • Dizenjuar per VIBE P1
  • Mikrocipi i integruar  parandalon mbingarkimin dhe zgjat jeten e baterise
  • Testuar dhe vleresuar per performance te shkelqyer
  • E sigurt nga qarku i shkurter dhe luhatjet e tensionit
SKU: bateri-lenovo-P1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat