,

Mobile Battery Huawei Mate 10 Lite – Bateri Origjinale


990L

Huawei Mate 10 Lite – Battery

Mobile Battery Huawei Mate 10 Lite – Bateri Origjinale

  • Pershtatet me smartphonin nga Blackberry modeli Z10
  • Ideale per personat qe e perdorin gjate telefonin e tyre, sidomos per arsye pune
  • Mund te zevendesoje baterine e vjeteruar ose te perdoret si rezerve ne momentin qe bateria juaj po mbaron. Keshtu nuk humbisni asnje thirrje telefonike te rendesishme
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Kapaciteti: 3340mAh
  • Tipi i baterise: Li-ion
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Certefikuar nga CE, FCC dhe RoHS
  • 100% Origjinale
  • Tensioni: 3.8V
SKU: bateri-huawei-mate-10 lite Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat