,

Mobile Phone HTC Desire G 7 Battery – Origjinale Seria G


1,090L

 HTC Desire G 7 – Battery

Mobile Phone HTC Desire G 7 Battery – Origjinale Seria G

  • 100% Origjinale
  • Rimbushet shpejt dhe konsumohet ngadale
  • Rezistente ndaj ndryshkut, konsumit dhe mbinxehjes
  • E mbrojtur nga qarku i shkurter, mbinxehja, mbikarikimi dhe luhatjet e tensionit
  • Luani, degjoni muzike ose flisni gjate ne telefon pa u shqetesuar per konsumimin e baterise
  • Zevendesimi me i mire per baterine tuaj origjinale nese ajo eshte demtuar ose vjeteruar
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Certefikimet: CE/RoHS
  • Kapaciteti: 1230 mAh
SKU: bateri-HTC-desire-G7 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat