,

Mobile Phone HUAWEI Y 310 Battery – Versioni origjinal online


Brandi: Huawei

Modeli: U8650

Materiali: Plastike

Ngjyra: E zeze

Kapaciteti: 1500 mAh

Tensioni: 3.7 V

990L

 HUAWEI Y 310 Battery

Mobile Phone HUAWEI Y 310 Battery – Versioni origjinal

Ky bateri eshte zgjedhja me e mire per te zevendesuar baterine ekzistuese te vjeteruar, duke ofruar qendrueshmeri, rezistence ndaj konsumit dhe siguri. Permes nje sistemi mbrojtes, ofron siguri nga qarku i shkurter, tensioni i larte, mbingarkimi dhe mbinxehja.

Ajo eshte ndertuar me nje microchip te brendshem qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine.

SKU: bateri-huawei-Y310 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat