, ,

Motion Mask MA – 836 – Maske Trajnimi

Monlova

2,490L

MOTION MASK MA-836 – Maske Trajnimi

Maskë për trajnim Motion Mask MA-836.

Kur ushtroni muskujt dhe stërviteni, mushkëritë dhe frymemarrja luajne rolin kryesor ne organizem.

Sa më mire të funksionojnë, aq më i fortë dhe më energjik është trupi juaj në tërësi.

Performanca juaj e rezistencës do të rritet shumë herë pas vetëm disa stërvitjeve, falë zgjerimit të mushkërive dhe punës së diafragmës.

Motion Mask MA-836 stimulon një rutinë stërvitje në lartësine e duhur.

Stervitja  në male është specifike e atletëve më të fortë, më të qëndrueshëm dhe profesionistë.

Stërvitja në mal u jep atletëve durimin që shfaqet menjëherë pasi të kthehen në stervitjen e tyre te zakonshme.

Për çfarë shërben Motion Mask MA-836?

Suksesi i çdo sportisti kryesisht varet nga cilësia e sistemit të frymëmarrjes.

Gulçimi, mungesa e  oksigjenit ne organizem, ul shpejtësinë e reagimit dhe performancën e trupit.

Në një gjendje mungese  oksigjeni, përqendrimi në një objektiv është pothuajse i pamundur.

Si funksionon Motion Mask MA-836 dhe cili është efekti i tij?

Duke stërvitur me një maskë, ju kufizoni sasinë e oksigjenit që hyn në trupin tuaj, duke e bërë stërvitjen tuaj më të vështirë dhe duke i bërë mushkëritë dhe diafragmën tuaj të punojnë dy herë më shumë.

Si rezultat, pas disa stërvitjeve me një maskë, do të jetë më e lehtë për ju të bëni të njëjtën punë pa të.

Gjëja më unike për maskën është rregullimi i niveleve të rezistencës në lëvizje.

Me Motion Mask MA-836, mund të ndryshoni ngarkesën gjatë ushtrimeve.

Maska e trajnimit Motion Mask  do ta bëjë procesin tuaj të trajnimit më produktiv.

Koha e trajnimit me maskën do të ulet nga standardi 60 në 20 minuta.

Trajnoni dhe përshtatni mushkëritë tuaja duke vendosur mënyrat e rezistencës

Forconi diafragmën tuaj

Rritni vëllimin e mushkërive dhe elasticitetin e tyre

Rritni aktivitetin tuaj anaerobe

Ulni kohën e trajnimit dhe rrisni rezultatet.

Maska është e përshtatshme për stërvitje në të gjitha sportet ku nevojitet rezistence  (bodybuilding, crossfit, lojëra në ekip, lloje të ndryshme të arteve marciale, yoga, atletikë).

Eshtë gjithashtu e domosdoshme për trajnimin ne humbjen e peshës.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

 

 

SKU: 6972343590019 Kategori: , ,
brands

Monlova

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat