Mouse Lojrash Bloody ML16 – Commander Laser Gaming Mouse


4,490L

Mouse Lojrash – BLOODY ML16

Mouse Lojrash Bloody ML16 – Commander Laser Gaming Mouse

Perjetoni nje eksperience te paharrueshme dhe jepini lojerave tuaja nje tjeter dimesion me mouse-in Bloody ML16. Tani magjia e teknologjise vjen ne duart tuaja. Lojerat virtuale do te jene me reale dhe unike se kurre me pare.

 • Brandi: Bloody
 • Modeli: ML16
 • Memoria: 160K
 • Korniza e shpjetesise: 12000 FPS
 • Rezolucioni maksimal: 8200 CPI, me 5 nivele te ndryshueshme
 • Projektuar per: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 e me siper
 • Reagimi i butonave: me pak se 2 sekonda
 • 17 butona programimi
 • Gjatesia e kabllos: 1.8 m
 • Laser me performance te larte Avago A9800
 • Rrotullimi infra e kuqe: mbi 1 milion levizje
 • Dimensionet: 8.1 x 12.6 x 4 cm
 • Pesha:30g
 • Sistem i avancuar 4-Core
SKU: mouse lojrash-bloody ML16 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Mouse

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat