,

Moxom Battery for Samsung Note 5 – Bateri origjinale 3000 mAh


1,090L

Battery for Samsung Note 5 – MOXOM

Moxom Battery for Samsung Note 5 – Bateri origjinale 3000 mAh

  • Me microchip mbrojtes
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga RoHS dhe ce
  • Lloji i baterise: Lithium Polymer
  • Dizenjuar per telefonat Samsung Note 5
  • Kapaciteti i larte: 3000 mAh
SKU: Bateri-moxom-samsung-note 5 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat