,

MOXOM Power Bank – Digital Display Slim Portable Charger


Ngjyra: E zeze

Kapaciteti: 10000 mAh

 

2,190L

Power Bank – MOXOM MX PB02

MOXOM Power Bank – Digital Display Slim Portable Charger

  • Karikon baterine shpejt dhe ne menyre te sigurt. Ideale kur jeni ne levizje dhe nuk keni akses ne energji elektrike
  • Mund te furnizoni me bateri 2 paisje ne te njejten kohe
  • Me 2 porta: Micro USB dhe Lightning Port
  • Integruar me ekran dixhital qe tregon nivelin dhe gjendjen e baterise ne momentin e rimbushjes.
  • E vogel, super komode per ta marre kudo me vete
  • Me mbrojtje te shumefishte nga qarku i shkurter, mbinxehja dhe tensioni i larte
  • Universal, perdoret per te gjitha llojet e telefonave qe disponojne fishen USB ose Lightning
  • Ndertuar nga material rezistent ndaj nxehtesise dhe goditjes
  • SHENIM: Rripi i vogel ne foto eshte perdorur per efekt reklamimi, NUK perfshihet ne paketim
SKU: powerbank-moxom-MXPB02 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Power Bank

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat