,

New Android Tv Box – X96 Mate 64GB

Te ndryshme

Android Tv Box – X96 Mate

Sistem Android 10.0 per cilesi maksimale

Memorie 4/64GB

Suporton SKYPE, MSN, Facebook, Twitter, QQ, etj.

5,990L

NEW ANDROID TV BOX – X96 MATE 64GB

Android Tv Box i ri me versionin me te  fundit Android 10.0 dhe memorie te larte per te sjelle tek ju boten virtuale.x96 mate 64 gb ram bt 5.0 online ibuy al

X96 Mate Smart Android TV Box 64 GB do ndryshojë monitorin tuaj tradicional të TV  në një qendër multimediale duke e lidhur me internetin. Ky aparat Smart TV  do t’ju sjellë shumë argëtim dhe komoditet me veçoritë e tij.

X96 Mate Tv eshte bere prej plastike të fortë dhe cilësore që është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe shume elegante ne pamje.

Version i updateuar per cilesi maksimale te pamjes. Me tregues LED blu per pune dhe te kuq per gatishmëri.

Shihni te gjitha aplikacionet si Netflix ose lojerat apo  videot me spektakolare ne televizorin tuaj me cilësi të lartë.

Me X96 Mate të ri 4GB / 64GB mund të shijoni gjithçka qe doni me cilesi spektakolare.

Pajisur gjithashtu me SoC Allwinner H616, një procesor të fuqishëm për ju për të ekzekutuar gjithçka në mënyrën më të mirë.

Cfare risie sjell X96 Mate?

Cilesi rezolucioni 4K qe do t’ju japë gjithçka që ju nevojitet për të shijuar ne maksimum shikimin e televizorit.

Ka një lidhje Wi-Fi me dy banda fale antenes se saj te brendshme dhe gjithashtu ka Bluetooth 5.0.

Suporton formatet e imazheve HD JPEG, BMP, GIF, PNG, TIF. Suporton thirrjen video nga SKYPE, MSN, Facebook, Twitter, QQ, etj.

Funksionon gjithashtu me mouse / tastierën pa fisha 2.4G.

Hap te gjitha faqet e internetit të videove, të pajtueshme me Netflix, Hulu, Flixster, Youtube, etj.

Specifika

  • Modeli: X96 Mate
  • Sistemi operativ: Android 10 (Q)
  • Aplikacione të përputhshme: Netflix, Youtube dhe më shumë
  • Pasqyrimi: Miracast dhe DLNA
  • 1 port USB 2.0
  • 1 USB 3.0
  • Porte analoge audio dhe video
  • Nderfaqe dixhitale SPDIF
  • Porte video HDMI 2.0a.
SKU: Android Tv Box - X96 Mate 64 gb Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Memorja

64Gb

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat