-25%
,

Ngjitese per ngritjen e gjoksit Push Up – Instant Lift Online


Te domoshdoshme ne stinen e veres

Pastrohen lehte dhe efekti i ngjitjes mban gjate

Ideale per tu veshur me fustane transparente, te hapur si dhe bluza qe ekspozojne kurrizin

900L 1,200L

Ngjitese per ngritjen e gjoksit Push Up – Instant Lift Online

Ngjitese per ngritjen e gjoksit Push Up – Instant Lift Online

Ngrini dhe modeloni gjoksin, duke i dhene atij nje forme sensuale dhe shume terheqese

Pjesa e brendshme eshte e ndertuar nga silikoni dhe e mban gjoksin lart, te ngritur dhe e ben te duket me shume voluminoz

Liri dhe fleksibililet ne levizje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: M-ngjitese per ngritjen e gjoksit Kategori: ,
LLoji

Recipeta

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat