,

Nokia Lumia 830/835 Rechargeable Battery – Origjinale


990L

NOKIA Lumia 830/835 – Battery

Nokia Lumia 830/835 Rechargeable Battery – Origjinale

  • Modeli: Bv-L4A
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia Lumia 830 dhe Nokia Lumia 835
  • Kapaciteti: 1905 mAh / 3.7 V
SKU: bateri-nokia-lumia-830-835 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat