,

Nokia X/X+ Original battery – Cilesi Premium ne shitje


990L

NOKIA X/X+ Original battery

Nokia X/X+ Original battery – Cilesi Premium ne shitje

  • Modeli: BNL-01
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia X dhe Nokia X+
  • Kapaciteti: 1500 mAh / 3.7 V
SKU: bateri-nokia-X/X+ Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat