OPPO Realme 5 PRO 4GB 128GB – Best Price Online

OPPO

SPECIFIKAT

Marka: OPPO

Modeli: Realme 5 PRO

Kapaciteti i baterise: 4035 mAh

Bateri e Palevizshme

Ekrani: 6.3 inch

Rezolucioni: 2340 x 1080 pixel me xham Gorilla Glass

Kamera e pasme: 48MP + 8MP + 2MP + 2MP

Kamera e perparme: 16 MP

Sistemi Operativ: Android 9.0

24,900L

OPPO Realme 5 PRO 4GB 128GB – Best Price Online

OPPO Realme 5 PRO 4GB 128GB – Best Price Online

Ekran me prekje 6.3 inch me rezolucion 2340 x 1080 pixel

Ekrani i ndertuar nga xhami Gorilla i cilesise maksimale, AMOLED dhe Multi-touch

Dizanj inovativ dhe modern me dimensione ideale:15.70 x 7.42 x 0.89 cm

Ka nje aparat te pare fotografik 48 MegaPixel , te dyte 8 MegaPixel, te trete 2 MegaPixel dhe nje te katert 2 MegaPixel. Kamera e tij e pasme ka fokusim automatik, LED flash, HDR, panorama etj

Ne pjesen e parme suporton nje kamera me kapacitet 16 MegaPixel ideale per Selfie-t qe keni pritur gjate

Suporton 2 karta SIM – Dual SIM

Integruar me bateri te fuqishme 4035 mAh, te palevizshme

Rimbushje e shpejte e baterise, zgjat me dite 

Funksionon me sisitem operativ Android 9.0

Memoria: 128GB 4GB RAM

Sensoret e celularit suportojne akselerometrin, sensorin e drites se ambientit, magnetometrin dhe sensorin e gjurmeve te gishterinjve

SKU: H- OPPO Realme 5 PRO-4/128GB Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

OPPO

LLoji

Celular

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat