,

Ora inteligjente H8 smartwatch


3,500L

ORA INTELIGJENDTE H8 SMARTWATCH

Series H8 Watch, ora inteligjente me e fundit H8 eshte nje version i permiresuar i ores inteligjente.

Ora lidhet me celularin permes Bluetooth, mund te luani muzike dhe te beni telefonata, dhe te shijoni kenaqesine e muzikes gjate stervitjes.

Monitorimi i shendetit: rrahjet e zemres, presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, monitorimi i gjumit, permes induksionit te dritave LED jeshile, analizoni rrjedhen e gjakut nen lekure, kujdesuni per shendetin tuaj ne kohe reale.

Ore smart me ekran IPS me ngjyra ne permasa 1,91 inch. Rezistente ndaj ujit

I pajtueshem me platforma Android 5.0 dhe lart /iOS10.0 dhe me lart.

Specifikat :

-APP WearPro

-Karikim me vale

-Ekran me ngjyra IPS

-Permasa 1,91 inch

-Materiali aliazh zinku/rripa silikoni

-Kapaciteti i baterise 220 mAh

-Madhesia 49*43*11.5 mm

-Madhesia e kases 49 mm


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300045 Kategori: ,
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat