,

Ore inteligjente me karte Sim Z6S Smartwatch


2,500L

ORE INTELIGJENTE ME KARTE SIM Z6S

Ore inteligjente Z6s me karte Sim me vecori unike, e pershtatshme per meshkuj dhe femra.

Ky smartwatch sherben jo vetem si nje ore dore e zakonshme por edhe si monitorues i shendetit tuaj.

Specifika:

  • Suporton sensorin e shkrimit me dore
  • Formati i figurës: JPEG, GIF, BMP, PNG
  • Formati i muzikës: MP3, WAV
  • GSM 850/900/1800/1900 MHz, një kartë mikro SIM e vetme
  • Madhësia e ekranit: 1.54 inch
  • Lloji i ekranit: TFT LCD
  • Madhësia:43.5*40*11.8 (mm); Pesha: 95 g

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: i-1234560 Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat