, ,

Xiaomi Redmi Band 4 – Smartband LCD

Xiaomi

3,900L

XIAOMI REDMI BAND 4 – SMARTBAND LCD

Smartband me ekran 1,08 inch.
Ekrani i pastër, me  ngjyra të gjalla, ndricim të rregullueshëm.

Ekrani mund të ndriçohet duke ngritur krahun dhe  mbyllet duke e shtypur lehtë ekranin.

Regjistroni rutinën tuaj ditore në çdo kohë, kudo. 

I papërshkueshëm nga uji, deri ne 50 meter.

Modalitete të shumta sportive, rregjistrim i saktë i udhëzimit profesional.

Pese opsione sportive profesionale, regjistrimi i saktë i rrahjeve të zemrës, shpejtësisë dhe të dhënave të tjera sportive mund të shihen në kohë reale.

Vendos një kujtesë. Bëni përparim të vogël, por të përditshëm.

Numërimi ditor i hapave nuk do jete më i mërzitshëm, ju mund të vendosni qëllime dhe përkujtesa për konsumin e kalorive dhe hapat, dhe ta ndryshoni vetë.

Monitorim 24-orësh i rrahjeve të zemrës.

Ka sensorë me precizion të lartë, funksion i shpejtë, i saktë, rreze infra të kuqe shtesë, monitorimin e rrahjeve të zemrës 24/7 dhe mbrojtjen e shëndetit.

Monitorimi dhe analiza e gjumit, përmirësoni cilësinë e gjumit. 

Kur jeni i zënë duke harruar kohën, byzylyku ​​dridhet butësisht për t’ju kujtuar të mos rrini shumë gjatë  ulur dhe të aktivizoheni.

Zotëroni ritmin e muzikës gjatë stërvitjes, lojërave apo pauzave. Rregullim i volumit, kontroll i lehtë.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Xiaomi-Redmi-Band 4 Kategori: , ,
brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat