,

FT30 Smart Watch


3,000L

FT30 SMART WATCH

Ore inteligjente qe mund ta perdorni per funksione te ndryshme.

Shume e pershtatshme per fitnes, numerimin e hapave dhe matjen e kilometrave qe keni bere.

Shikoni nivelin e presionit te gjakut ose masni rrahjet e zemres.

Ju mund te kryeni monitorimin e gjumit tuaj.

Permban bluetooth, ju mund ta lidhni oren me telefonin tuaj.

E pajisur me timer, qe do te thote qe ju kujton te shikoni thirrjet e humbura apo mesazhet qe nuk i keni pare.

Bateria e ores eshte ne material polimeri dhe ka nje kapacitet te larte.

Funksionon dhe si ore me alarm.

Karakteristikat

Versioni Bluetooth: 3.0 / 4.0

Kapaciteti i baterise 200 mAh

Bateri ne material polimei

Ekran me prekje

Kontrolloni telefonatat me ane te ores

Ore me zile

 

 

SKU: FT30 Smart Watch Kategori: ,
LLoji

Ore inteligjente

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat