,

Ore N8 Ultra Plus Smartwatch


3,300L

ORE N8 ULTRA PLUS SMARTWATCH

Ka nje dizajn me tre butona, nje ekran 2.02 inc . Aplikacioni Wearfit OS.

Telefononi dhe dergoni mesazhe. Degjoni muziken dhe podkastet tuaja te preferuara. Merr udhezime me Maps, ose prekni mijera aplikacione per akoma me shume funksione.

Monitorimi i shendetit: rrahjet e zemres, presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, monitorimi i gjumit.

Ore smart e cila eshte rezistente ndaj ujit. Nje ekran i jashtem i lakuar 2.5D dhe nje dizajn me buze ekstreme te ngushte.

I pajtueshem me platforma Android 5.0 dhe lart /iOS10.0 dhe me lart.

Ore inteligjente 49mm N8 Seri Ultra Plus smartwatch, me dizajn unisex.

Specifikat :

-Dizajn unisex

-Karikim me vale

-IP68 i papershkueshem nga uji

-Kapaciteti i baterise 380 mAh

-Bluetooth V5.0

-Aplikacioni Wearfit OS


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300042 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat