,

Original Battery for LG L70 – Cilesi PREMIUM Online


790L

 Battery for LG L70 – ORIGINAL

Original Battery for LG L70 – Cilesi PREMIUM Online

  • Material i cilesise se larte, jo toksik dhe i shendetshem
  • Sinkornizim perfekt me celularin
  • Me sistem te larte sigurie kunder tensionit, mbinxehjes dhe qarkut te shkurter
  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeter dhe te dale jashte funksionit
  • E testuar dhe e verifikuar per rezultate te shkelqyera
  • Tensioni: 3.8 V
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-ion
  • Kapaciteti: 2100 mAh
SKU: bateri-LG-L70 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat