,

Original Battery for Samsung M20/30 – Long Lasting


1,290L

Original Battery for SAMSUNG M20/30

Original Battery for Samsung M20/30 – Long Lasting

  • Origjinale
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Dizenjur per telefon Samsung M20 dhe M30
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Kapaciteti: 4000 mAh/ 3.85 V
SKU: bateri-samsung-M20/30 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat