, , ,

Original Blackberry C S2 Battery – New Style BAT


890L

Blackberry C S2 – Battery

Original Blackberry C S2 Battery – New Style BAT

  • Dizenjuar per te gjithe telefonat Blackberry C S2
  • Kapaciteti: 960 mAh
  • Luani, degjoni muzike, shihni video dhe realizoni telefonata pa u shqetesuar per konsumin e baterise
  • Rezistente ndaj konsumit dhe ndryshkut
  • Certefikuar nga CE
  • Nuk konsumohet shpejt edhe nese e perdorni per nje kohe te gjate
  • Jetegjate
  • 100 % origjinal

 

SKU: bateri-blackberry-CS2 Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat