,

Original Huawei G620 Battery – Li-ion Polymer Replacement


990L

 Huawei G620 – Battery

Original Huawei G620 Battery – Li-ion Polymer Replacement

  • Ideale per te zevendesuar baterine e vjeteruar ose te demtuar
  • Mund ta perdorni edhe si rezerve ne momentin qe bateria ekzistuese eshte harxhuar
  • E integruar se brendshmi me cip te zgjuar qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine
  • E sigurt ndaj mbinxehjes, temperatures se larte, luhatjeve te tensionit
  • 100% Origjinale
  • Me sistem sigurie dhe mbrojtje
  • Kapaciteti: 2000 mAh
  • Lloji i baterise: Li-ion Polymer
SKU: bateri-huaweI-G620 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat