,

Original Lenovo BL210 Battery A536 – Cilesi Premium ne shitje


Brandi: Lenovo

Modeli: BL210

Materiali: Plastike

Kapaciteti: 2000 mah

Lloji i baterise: Li-ion

Voltazhi/tensioni: 3.7 V

1,090L

Original Lenovo BL210 Battery A536

Original Lenovo BL210 Battery A536 – Cilesi Premium

  • Dizenjuar per te gjithe telefonat e markes Lenovo A536
  • Origjinale
  • Prodhim i testuar nga CE, RoHS dhe FCC
  • Zgjedhja me e mire per te nderruar baterine e demtuar ose te vjeteruar
  • Microchipi ne brendesi te struktures se baterise Lenovo BL210 rrit qendrueshmerine, efikasitetin dhe garanton jetegjatesi
  • Rimbushet shpejt, ju mund ta perdorni ne cdo kohe dhe ne fund te dites te keni perseri bateri

 

SKU: bateri-lenovo-BL210 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat