,

Paste dhembesh per mirembajtje GUM PAROEX 0,06%

Sunstar

900L

PASTE DHEMBESH PER MIREMBAJTJE PAROEX

Paste dhembesh per mirembajtje nese vuani nga mishrat e dhembeve te skuqur ose te gjakosur.

Pavaresisht nese keni dhimbje te dhembeve ose thjesht deshironi t’i jepni gojes mbrojtjen maksimale dhe te zvogeloni rrezikun e problemeve ne te ardhmen. Pasta e dhembeve GUM PAROEX Maintenance 0,06% do t’u jape mishrave te dhembeve kujdesin qe u nevojitet.

Thjesht aplikojeni ate ne nje furce dhembesh te bute duke pastruar dhembet per tre minuta ne te njejten kohe.

Permban vitamine E, nje antioksidant efektiv/ Pro vitamine B5 dhe fluor per parandalimin e kaviteteve dhe forcimin e smaltit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942304016 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Paste

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat