,

Pershtates Xiaomi Charger 67W

Xiaomi

2,500L

PERSHTATES XIAOMI

Shpejtesi e larte e karikimit i pajisur me porte usb-c, e cila mund te karikohet drejtperdrejt nga power bank ose kompjuter.

Pershtates energjie shume i pershtatshem per karikimin e smartphoneve, tableteve, laptopeve dhe pajisjeve te tjera.

Karikimi i shpejte: Karikuesi ka nje cip inteligjent te integruar, i cili do te karikoje automatikisht dhe mbroje pajisjen tuaj nga mbirryma, ngarkimi i tepert dhe qarku i shkurter.

Specifikat :

-Pershtates 2ne1

-Karikues Xiaomi 67W

-Hyrja: 100-240V, 50Hz/60Hz

-Dalja 1.7A: 5V/3A 9V/3A 11V/6.1A

-Kabllo te dhenash tip-C


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300038 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Karikues

brands

Xiaomi

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat