,

Pershtatese tualeti per femije


  • Pershtates tualeti per femije
  • Pershtatesja eshte universale.
  • Nderthurje e prakticitetit dhe domosdoshmerise
  •  E lehte dhe teper komode.
  • Femija e ka me te lehte tranzicionin nga perdorimi i pelenave ne uljen ne tualet.

2,190L

Pershtates tualeti per femije

Pershtates tualeti per femije eshte nje aksesor teper praktik.

Fale saj femija do te mesohet me lehte ne tranzicionin nga perdorimi i pelenave ne uljen në tualet.

Nderthurje perfekte e prakticitetit dhe domosdoshmerise.

Pershtatesi ka dy shkalle qe femijet te ngjiten lehtesisht dhe dy doreza qe ofrojne siguri tek femijet ne perdorim.

PERFEKTE PER FEMIJET 

Pershtatesja eshte universale lehtesisht e instalueshme ne te gjithe tualetet standarde.

Mund te pastrohet lehtesisht me nje lecke te lagur.

Mbajtesja portative eshte lehtesisht e palosshme dhe mund te vendoset kudo.

Materiali eshte i cilesise se larte dhe i sigurt ne perdorim.

Ulesja eshte e bute dhe garanton rehati e suport maksimal.

Vjen ne ngjyra te ndryshme te pershtatshme per te dyja gjinite.

Ulesja eshte lehte, teper komode dhe me sfungjer te bute.

SKU: L22199002 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat