,

Portable Bluetooth Speaker Cydhyteam – Boks me Bluetooth


3,390L

Boks me Bluetooth – CYDHYTEAM HY 19

Portable Bluetooth Speaker Cydhyteam – Boks me Bluetooth

 • Bass i fuqishem dhe tingull i qarte
 • Suporton lidhje me te gjitha pajisjet te cilat kane modalitetin Bluetooth
 • Pamje elegante e pershtatshme per cdo ambjent zyre ose shtepie
 • Brandi: Cydhyteam
 • Modeli: HY 19
 • Lidhje me Bluetooth, AUX, karte micro dhe USB
 • Versioni i Bluetooth-it: 4.2 V
 • Distanca e lidhjes: 10 metra
 • Rezistent ndaj renies
 • Diametri i boksit: 52mm
 • Kapaciteti i baterise: 1800 mAh
 • Koha e perdorimit: 8 ore
 • Koha e karikimit: 3 ore
 • Standby: 500 ore
 • Dimensionet: 210 x 96 x 80 mm
 • Me mikrofon HD te integruar dhe anullues zhurmash
 • Frekuenca e pergjigjes: 100Hz-2000Hz
 • Fuqia: 2 x 5 Watt
 • Butona kontrolli per muziken dhe volumin
 • Ngjyra: E zeze, dizanj i kuq+rrip lekure
SKU: boks me bluetooth-cydhyteam-HY 19 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat