,

Portable Bluetooth Speaker – PRODA LED Lights High Volume


2,490L

 Bluetooth Speaker – PRODA PD S500

Portable Bluetooth Speaker – PRODA LED Lights High Volume

 • Versioni i Bluetooth-it: 5.0 V
 • Distanca e lidhjes: 10 meter
 • Me mbrojtje te shumefishte
 • Fuqia ne dalje: 5W
 • Koha e rimbushjes me bateri: 2 ore
 • Koha e perdorimit: 4 ore
 • Standby: 150 ore
 • Kapaciteti: 1200 mAh
 • Lidhet me Bluetooth, USB, karte memorie, micro TF cart dhe AUX
 • Multifunksional
 • Sherben edhe si mbajtese telefoni, projektuar me nje vend te posacem per te
 • Cilesi e larte e zerit dhe tingujve
 • Me mikrofon HD
 • Suporton thirrjet telefonike pa duar
 • Dizanj i vecante
 • Me drita LED
SKU: boks me bluetooth-PRODA-PDS500 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Boks me Bluetooth

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat