,

Power Bank dhe Karikues 2 ne 1 – Baseus Charger 15 W Online


2,890L

Power Bank dhe Karikues 2 ne 1 – Baseus Charger 15 W Online

Power Bank dhe Karikues 2 ne 1 – Baseus Charger 15 W Online

  • Baseus 2 in 1 Fast Charger funksionon si karikues i shpejte per rimbushjen e celularit dhe si Power Bank
  • I shpejte
  • Me fuqi 15 Watt
  • Funksioni Power Bank ju lejon qe celulari juaj te kete gjithmone bateri edhe ne momentin kur jeni ne udhetim ose nuk keni mundesim per te rimbushur telefonin me permes rrymes elektrike
  • Funksion automatik, ndalon karikimin e telefonit pasi ai mbushet plotesisht me bateri
  • Power Bank me kapacitet 10,000 mAh ka aftesi te rimbushe te gjitha paisjet e levizshme, laptopin, celularet etj
  • Pershtatet me te cdo lloj SmartPhone
  • Tekonologjia e rimbushjes se shpejte dhe ne cdo kohe
  • Porosit Online ne iBuy.al
SKU: power bank-karikues-baseus-15w Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Karikues

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat